Kadra

Alicja Iskra

Alicja IskraZałożycielka

Założycielka i właściciel żłobka. Pochodzi i mieszka obecnie w Krakowie. Ukończyła szkołę muzyczną I stopnia w klasie skrzypiec, studia licencjackie na kierunku kosmetologia oraz kurs opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym z praktyką pedagogiczną.

Długo szukała swojego powołania w życiu, w rezultacie kiedy urodziła córeczkę Melusię, która ma obecnie 3,5 roczku przekonała się, że praca z małymi dziećmi to jest coś o czym zawsze marzyła.

Zdaje sobie sprawę z tego ile miłości, czasu, cierpliwości trzeba poświęcić dziecku aby osiągnąć dobre efekty. Będzie starała się wprowadzić dzieci w najpiękniejszy ze światów czyli świat muzyki. Pragnie aby w jej żłobku dzieci były otoczone jak najlepszą opieką. Chciałaby w nim zbudować atmosferę zaufania i otwartości w relacjach dziecko - personel - rodzic.

Jolanta Zmarlak

Jolanta ZmarlakDyrektor żłobka

Od urodzenia mieszka w Krakowie. Ukończyła Studium Wychowania Przedszkolnego w Krakowie, Studia magisterskie na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie na kierunku Wychowanie przedszkolne i wczesnoszkolne, Studia podyplomowe na Politechnice Krakowskiej na kierunku Zarządzanie Oświatą, kurs kwalifikacyjny kierunek Nadzór Pedagogiczny. Nauczyciel dyplomowany z 22 letnim stażem pracy w przedszkolu. Prywatnie mama dwojga dzieci i babcia dwóch wnuczek.

Będzie czuwała nad organizacją pracy placówki, nadzorowała pracę dydaktyczno – wychowawczą kadry. Z racji swojego doświadczenia będzie służyć radą i pomocą zarówno kadrze pedagogicznej jak i rodzicom.